Polski producent czapek

Istnieje wiele rodzajów czapek, to którą wybierzemy powinno być uzależnione od indywidualnych upodobań oraz kształtu twarzy. Poniżej przedstawimy najpopularniejsze rozwiązania, które ze względu na swoją uniwersalność pasują do każdego rodzaju twarzy!

Czapka pilotka

Zaliczana jest do jednych z najcieplejszych rodzajów nakryć głowy, które oferuje producent czapek Wrocław. Okrywa uszy do tego stopnia, że nie musimy się martwić o pojawienie się żadnej choroby. Wpasowuje się w styl ubrań wojskowych, retro oraz vintage. Możemy kojarzyć je z filmów przedstawiających lata 20ste i 30ste zeszłego wieku.

Wiecznie modny kaszkiet

Kaszkiet to usztywniana czapka posiadająca daszek z przodu mająca swoje korzenie w Anglii. Kojarzona jest z krajem pochodzenia, ze środowiskiem golfistów oraz z jednym z najbardziej znanych seriali Netflixa – “Peaky Blinders”. Nic dziwnego — w końcu akcja serialu rozgrywa się właśnie w Wielkiej Brytanii. Producent czapek Wrocław oferuje je w różnych wariantach kolorystycznych.

Stylowa bejsbolówka

Ten rodzaj nakrycia głowy jest nieco bardziej sportowym wydaniem wśród oferty, którą proponuje producent czapek Wrocław. Rozpowszechniły się wśród graczy baseballowych, by później przejść do świata mody. Aktualnie bejsbolówka najczęściej jest noszona przez miłośników streetwearu.

polski producent czapek
Czapki z pomponem

To jeden z najbardziej znanych produktów producent czapek Wrocław. Jest to doskonałe nakrycie głowy w czasie mroźnych wieczorów oraz zimowych dni. Do tego spory wybór kolorów u producent czapek Wrocław pomaga dobrać odpowiedni kolor do kurtki czy wymarzonej stylizacji. Oczywiście kolor pompona może się różnić od całej czapki, tworząc niepowtarzalny dodatek do zimowych kreacji.

Czapki myśliwskie

Najczęściej wybierane są u producent czapek Wrocław przez myśliwych. Istotne jest, aby do ich produkcji użyć ciepłego materiału, który będzie również przepuszczał wilgoć. Oczywiście dobór nakrycia głowy zależy od tego, na jaką porę roku je potrzebujemy.