narzutka damska

Ogólne zastosowanie

Niektóre uniwersalne części garderoby, takie jak kardigany czy narzutka damska pozwalają na ciekawe uzupełnienie licznych stylizacji, zarówno wiosną i latem, jak i w okresie jesienno-zimowym. Narzutka damska może być wykonana z przewiewnych i naturalnych materiałów, takich jak bawełna, wiskoza czy jedwab, stanowiąc wierzchnie okrycie. Zimą, wełniane narzutki mogą stanowić dodatkową ochronę przed mrozem.

narzutki damskie

Jak nosić i wybierać narzutki

Liczny wybór kolorów i fasonów pozwala odmienić pozornie banalne stylizacje. Narzutka damska doskonale sprawdza się jako lekkie okrycie plażowe czy jako elegancki dodatek w sytuacji oficjalnej. Specyficznym rodzajem okrycia wierzchniego bez rękawów jest ponczo, które wywodzi się z tradycyjnego stroju indiańskiego. Może przybierać różne kroje, klasyczne ponczo przypomina sweter bez rękawów z wyciętą dziurą na głowę.

Na rynku dostępne są też modele kojarzące się z kocami czy szalami, które zarzucamy na ramiona. Narzutka damska doskonale sprawdza się także na weselach i ślubach, ten nieodzowny element garderoby panny młodej umożliwia wybór dowolnej sukni ślubnej niezależnie od pory roku czy pogody, dodatkowo pozwala przystosować wymarzoną sukienkę zarówno do sytuacji oficjalnej w kościele, jak i przyjęcia weselnego.

Zarówno narzutki, kardigany jak i poncza, są doskonałym rozwiązaniem dla każdej kobiety, niezależnie od jej sylwetki. Należy jedynie pamiętać, by dopasować fason do figury. Źle dobrana narzutka damska może niestety zniekształcić proporcje naszego ciała.

Sprawdź ofertę na https://goodlookin.pl/pol_m_Kobieta_Narzutki-damskie-167.html!