Modne bluzki plus size

Decydując się na zakup ubrań nie tylko należy skupiać się na obecnie panujących trendach, ale również na doborze ich do rodzaju sylwetki. Dlatego wybierając modne bluzki plus size warto mieć na uwadze nie tylko ich kolor lub print ale również szczegóły takie jak rodzaj rękawa. 

Modne bluzki plus size

Długi rękaw

Najbardziej klasycznym rodzajem rękawów są te sięgające nam do nadgarstków lub dłoni. Mogą być one zakończone mankietami, które nadadzą ubiorowi klasycznej elegancji, lub zwyczajnym, obszytym zakończeniem. Modne bluzki plus size często mają dodatkowe zdobienia tej części ubrani w formie falban. Sprawiają one, że ubiór od razu zyskuje nową jakość i przyciąga wzrok. Jednak w zależności od kroju mogą one nadać lekkości lub obciążyć stylizację, dlatego należy dobrze przemyśleć dobór pozostałych elementów garderoby. Kolejną wariacją mogą być bufiaste rękawy, o których tak marzyła Ania Shirley z Zielonego Wzgórza. Nie sprawdzą się jednak one u osób posiadające szerokie ramiona, gdyż ten typ bluzki optycznie powiększa barki. 

Krótki rękaw 

Popularne, zwłaszcza w okresie letnim są modne bluzki plus size z krótkimi rękawami. Najczęściej spotykane długości to: bardzo krótkie i skośne kończące się tuż za ramionami, do połowy bicepsa lub takie, których koniec wypada tuż przed łokciem. Jeśli posiadamy masywne ręce warto zrezygnować z tych pierwszych na rzecz nieco dłuższych rękawków, dzięki czemu nasze ramiona będą wydawały się smuklejsze. Modne bluzki plus size często spotykane są również z tzw. motylkami, czyli rękawami w formie luźnej falbanki. Przyjmuje się, że nadają one wizerunkowi lekkości i nieco romantycznego charakteru.

Dowiedz się więcej na: https://sandrabluzki.pl/kategoria-produktu/katalog-produktow/bluzka-dlugi-rekaw/