Modne bluzki plus size

Czasem się mówi, że ubiór stanowi wizytówkę człowieka, dlatego warto przykuwać uwagę do tego co na siebie zakładamy. Ważny element garderoby stanowią modne bluzki plus size występujące w różnych krojach, kolorach i rozmiarach. Jednak to kolorystyka pełni bardzo istotną funkcję w codziennych stylizacjach. Może ona albo podkreślić naszą urodę, albo wręcz odwrotnie. Żeby określić swój typ urody można wykonać test srebra i złota. Potrzebne do tego będą materiały w tych kolorach, które po przyłożeniu do naszej twarzy albo podkreślą jej mankamenty, albo sprawią, że stanie się ona świetlista.

Modne bluzki plus size

Karnacja ciepła

Modne bluzki plus size dla osoby o ciepłej karnacji powinny być w odcieniach kontrastujących do jej odcienia skóry. Dobrym wyborem mogą okazać się zimne odcienie czerwieni czy brązu, a także kolory z przeciwległej strony palety barwnej, czyli turkusy i zielenie. Osoby o ciepłej cerze dobrze będą wyglądać w złotych dodatkach oraz w bursztynach. Wśród ciepłych karnacji wyróżnia się takie typy urody jak: wiosna i jesień.

Karnacja zimna

Osoby o zimnej karnacji powinny wybierać modne bluzki plus size w kolorach niebieskości, zieleni i szarości. Dobrze mogą się sprawdzić również pastelowe barwy, ale i niektóre odcienie neonowe! Jeśli zaś chodzi o biżuterię osoby o chłodnym odcieniu skóry powinny dobrze czuć się w otoczeniu srebra lub białego złota w połączeniu z wyrazistymi kamieniami takimi jak: rubiny lub szmaragdy. Wśród zimnych karnacji wyróżnia się takie typy urody jak: lato i zima.

Dowiedz się więcej: https://sandrabluzki.pl/kategoria-produktu/katalog-produktow/bluzka-dlugi-rekaw/