Majtki modelujące brzuch

Jak dobrać bieliznę wyszczuplającą? 

Majtki modelujące brzuch powinny przede wszystkim dobrze modelować sylwetkę i ukryć niechciane fałdki. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na ich rozmiar — zbyt ciasne mogą nieprzyjemnie uciskać oraz wyglądać niekorzystnie na ciele. Prawidłowo dobrane są wygodne oraz komfortowe, dlatego nadają się zarówno na specjalne okazje, jak i na co dzień. W sklepach możemy dostać ich różne warianty. Jakie są rodzaje majtki modelujące brzuch?

Body

Świetnie modelują całą sylwetkę, a nosić je można pod obcisłe ubrania. Oprócz efektu płaskiego brzucha gwarantują podniesienie biustu. Jeśli chcesz optycznie go powiększyć — wybierz dodatkowo te, które mają miseczki push up. 

Majtki modelujące brzuch
Majtki modelujące brzuch

Halka modelująca 

Tak samo jak body, halka modelująca opina całą sylwetkę. Wyszczupla części ciała, które mogą sprawiać najwięcej problemu — brzuch, uda i pośladki. Idealnie nada się pod sukienkę lub spódnicę, ponieważ nie odznacza się na pośladkach. Należy tylko dobrze dopasować długość halki do spódnicy. Aby była ona niewidoczna dla innych, powinna być o 10 cm krótsza niż zewnętrzna część ubrania. 

Klasyczne majtki wyszczuplające 

Klasyczne majtki modelujące brzuch, które są najbardziej popularne wśród kobiet. Można je zakładać pod różne ubrania — nadadzą się zarówno pod sukienkę, jak i pod spodnie. Dzielą się na te z wysokim stanem lub te z nogawkami, optycznie wyszczuplającymi uda. Najlepszym wyborem będą majtki modelujące brzuch w kolorze beżowym, ponieważ będą transparentne pod każdą stylizacją. 

Dowiedz się więcej na https://www.misterna.pl/bielizna-damska/bielizna-modelujaca.html