Biustonosze duże rozmiary

Dobrze dobrany biustonosz podnosi biust i podkreśla jego kształt. Jeśli jesteś posiadaczką dużych piersi, tego typu bielizna zapewni Ci komfort, odciążając kręgosłup przez cały dzień. Niestety biustonosze duże rozmiary są rzadko dostępne w popularnych sieciówkach, dlatego najlepiej jest szukać ich w Internecie, gdzie wybór jest zdecydowanie większy. Czym jeszcze kierować się podczas zakupów?

Konstrukcja biustonosza 

Przy zakupie biustonosza dla obfitych piersi, trzeba zwrócić uwagę na kilka jego elementów:

  • ramiączka — powinny być szerokie, aby nie wbijały się w ciało podczas noszenia;
  • zapięcie — powinno mieć minimum trzy haftki, ponieważ taka ilość zapewni większą stabilizację i komfort;
Biustonosze duże rozmiary
Biustonosze duże rozmiary
  • miseczka — najlepiej, żeby była dobrze zabudowana, aby wymodelować biust i po to, aby jego ciężar równomiernie się rozłożył, co minimalizuje bóle kręgosłupa. Poza tym zabudowane biustonosze duże rozmiary zapewniają komfort psychiczny, dzięki czemu nie musisz się martwić, że kawałek Twoich piersi niespodziewanie się z nich wysunie.
  • rozmiar — odpowiednio dobrany rozmiar biustonosza to podstawa. Aby to zrobić, od obwodu odejmij rozmiar w biuście i porównaj z tabelką rozmiarów miseczek, którą znajdziesz w Internecie.  

Czego unikać przy zakupie biustonosza? 

Jeśli szukasz biustonosze duże rozmiary, powinnaś unikać biustonoszy typu soft, ponieważ nie odciążają one kręgosłupa i niewystarczająco podtrzymują piersi. Zrezygnuj też z silikonowych ramiączek, które mogą powodować nieprzyjemny ucisk. 

Dowiedz się więcej na https://www.misterna.pl/bielizna-damska/biustonosze/duzy-biust.html