Jeśli poszukujesz idealnego okrycia głowy na jesień lub wczesną wiosnę, powinnaś zdecydować się na stylowe berety damskie, które wykonane są z doskonałej jakości materiałów i chronią przed zimnem. Jak dobierać i nosić berety damskie w eleganckim, francuskim stylu?

Jak wybrać idealny beret?

Przy wyborze beretu damskiego warto zwrócić przede wszystkim uwagę na materiał, z jakiego jest wykonany. Najlepiej sprawdzają się berety damskie z naturalnej wełny, gdyż zapewniają ciepło, a jednocześnie przepuszczają powietrze, dzięki czemu głowa się nie poci. W sklepie należy dokładnie zmierzyć okrycie głowy i dobrać odpowiedni rozmiar, aby beret nie był zbyt mały lub zbyt duży. Z pomocą ekspedientki warto także dopasować beret idealnie pasujący do kształtu twarzy i typu urody, ponieważ porządny beret to dodatek na lata!

czapki dla kobiet

Jak nosić beret, aby stylowo wyglądać?

Berety damskie dodają kobietom szyku i elegancji. Doskonale pasują do fryzur z grzywką. Będą doskonale wyglądać na rozpuszczonych włosach lub jeśli zapleciesz warkocz czy upniesz nisko kucyk. Jeśli obawiasz się, że beret spadnie ci z głowy podczas pochylania się lub przy silnym wietrze, możesz przypiąć go specjalnymi wsuwkami-kokówkami. W szafie warto mieć kilka par beretów w wielu kolorach i móc dopasowywać je do różnorodnych stylizacji. Aby odmienić wygląd beretu na eleganckie wyjście, można przypiąć do niego niewielką broszkę.

Dowiedz się więcej na https://www.rabionek.com.pl/sklep/11-berety-damskie!