Płaszcz plus size

Jaki płaszcz plus size wybrać?

Sklepy oferują wiele fasonów płaszczy, dostosowanych do każdego typu sylwetki. Wśród nich na pewno  znajdą coś dla siebie panie o krągłych kształtach. Odpowiednio skrojony płaszcz plus size, pozwoli optycznie wyszczuplić figurę i wydobyć jej atuty. Zdecydowanie powinnaś unikać płaszczy, które są przecięte na dole w najszerszym punkcie. Najlepiej, żeby był wiązany kawałek ponad talią. Jeśli Twoja sylwetka ma kształt gruszki (wąskie ramiona i pełne biodra), zdecyduj się na płaszcz plus size z futrzastym kapturem. Taki zabieg pozwoli na wyrównanie dysproporcji. Gdy Twoja figura ma za to kształt klepsydry, idealnie sprawdzi się płaszcz o żakietowym kroju. 

Zakupy z głową 

Pewnie nie raz kupiłaś jakąś rzecz, która teraz leży w szafie i się kurzy. Jeśli chcesz tego uniknąć, przed zakupem dokładnie zastanów się, czego potrzebujesz. Wybierz płaszcz plus size ze względu na jego przeznaczenie.

Płaszcz plus size
Płaszcz plus size

Może potrzebujesz czegoś bardziej eleganckiego na służbowe spotkania lub coś bardziej casualowego na co dzień? Nosisz więcej sukienek czy spodni? Lubisz się wyróżniać i nosić oryginalne ubrania czy wolisz podążać za obecną modą? Odpowiedz sobie na te pytania i dopiero wtedy ruszaj na zakupy. 

Kolor płaszcza ze względu na typ urody 

Jeśli zależy Ci, aby płaszcz podkreślał Twoją twarz – odcień oczu, włosów i cery, odkryj jakim typem urody jesteś. Wyróżnia się je cztery podstawowe- Pani wiosna, lato, jesień i zima. Delikatność i subtelność tej pierwszej podkreślą pastelowe barwy. Druga powinna postawić na bardziej zgaszone barwy. Dwie ostatnie mogą pozwolić sobie na  kontrastowe kolory, które podkreślą ich wyrazistą urodę. 

Dowiedz się więcej na https://goodlookin.pl/pol_m_Duze-Rozmiary-190.html