Ochraniacze na golenie masters

Dla wszystkich zawodników MMA, tajskiego boksu, nierozłącznym wyposażeniem treningowym powinny być ochraniacze na golenie masters. Bezpieczeństwo podczas walk sparingowych stanowi priorytet w tym sporcie.

Po co nam ochraniacze?

Prawidłowy design pozwala dostosować się do naszych nóg, tym samym nie ograniczając naszych możliwości ruchowych. Dzięki takiej ochronie wzmacniamy pewność siebie i posiadamy więcej kombinacji ruchowych podczas treningu. Ochraniacze na golenie masters powinny być używane przez początkujących, jak i profesjonalnych zawodników. Złamanie kości piszczelowej może zakończyć niejedną karierę.

Ochraniacze na golenie masters

Jakie ochraniacze na golenie masters wybrać?

Na rynku można znaleźć różne rodzaje ochraniacze na golenie masters. Pierwszy model stanowią ochraniacze mocowane na rzep. Posiadają sporą ilość materiału, który absorbuje wstrząsy, a całość produktu pokryta jest skórą. Ich dodatkową zaletą jest ochrona stopy. Drugim rodzajem nagolenników jest ochraniacz, który wkłada się przez nogę. Ten typ sprzętu cechuje się o wiele większą elastycznością. Jednak posiada znikomą ilość wyściółki, co skutkuje o wiele mniejszą ochroną przed uderzeniami. Przy wyborze ochraniacze na golenie masters, należy kierować się własnym komfortem. Wybierając nagolenniki o większym lub mniejszym rozmiarze, sami narażamy się na niebezpieczeństwo. Ochrona to podstawa, ale nie możemy zapominać o mobilności. Zbyt ciężki ochraniacz będzie stanowił dla nas ograniczenie i utrudnienie podczas walki. Warto też mieć na uwadze zdrowie naszego sparingpartnera. Posiadając grubszy ochraniacz, istnieje mniejsze ryzyko wyrządzenia krzywdy partnerowi. Zobacz więcej na: https://sklep.dbgo.pl/c/60/nagolenniki.html