Kapelusze filcowe

Kapelusze filcowe są jednym z najbardziej uniwersalnych nakryć głowy. Z założenia, przeznaczone są do bardziej eleganckich stylizacji, jednak dzięki różnorodnym sposobowi noszenia nadadzą się na każdą okazję. Jakie kapelusze damskie sklep internetowy warto mieć w swojej kolekcji, jak je nosić i dbać?

Kapelusze filcowe

Model fedora

            Wybranie dobrego kapelusza często może być sporym wyzwaniem. Jednak warto w ten temat zagłębić się trochę bardziej – przymierzenie wielu kapeluszy da nam pogląd, który pasuje do naszej twarzy i stylu, a jaki nie. Jednym z najbardziej uniwersalnych jest model fedora. Są to bardzo doceniane kapelusze filcowe, szczególnie laury zbierają za wymowny styl i uniwersalność. Znakomicie wyglądają w połączeniu z jesiennym trenczem, ale również dobrze sprawdzą się w wersji smart casual – klasyczny sweter, dżinsy, zamszowe botki i oversizowy płaszcz.

Jak dopasować kapelusze filcowe?

            Każdy z nas wie co to za uczucie, kiedy zobaczymy wymarzony element garderoby, wyposażenia lub inne akcesorium, które pragniemy posiadać. Podobnie może się zdarzyć, kiedy wybieramy kapelusze filcowe. Jeśli nasz model, który wybraliśmy okaże się za mały lub za duży są sposoby, żeby go dopasować. Jednym z najprostszych sposobów jest skorzystanie z profesjonalnych prawideł, są one specjalnie przygotowane do rozciągania kapeluszy. Możemy to urządzenie zamówić albo skorzystać z usługi w profesjonalnych pracowniach modniarskich. Jeżeli nasze kapelusze filcowe natomiast są zbyt małe, możemy je delikatnie nawilżyć i osuszyć suszarką do włosów. Pamiętaj, nie zbliżaj suszarki blisko do kapelusza, może to uszkodzić materiał! Sprawdź ofertę kapeluszy tutaj https://www.rabionek.com.pl/pl/43-kapelusze-filcowe