Bielizna modelująca

Nie samą dietą człowiek żyje. Jeśli pomimo trzymania kalorii Twoje ciało nie jest jędrne i smukłe, bielizna modelująca pomoże ukryć to, co odstające lub zwisające, wyeksponować atuty i pięknie wymodelować całą sylwetkę. Bielizna modelująca powinna być nieodłączną częścią garderoby kobiecej. Wykonana jest z delikatnych, choć elastycznych materiałów. Tkaniny zastosowane do tego rodzaju bielizny, przepuszczają powietrze, dzięki czemu skóra oddycha. Bielizna modelująca sprawdzi się na każdą okazję, od balu aż po strój służbowy. 

Bielizna modelująca i jej cel

Przeznaczona jest zwykle wówczas, kiedy chcemy nałożyć obcisłą sukienkę, dopasowany kombinezon czy inny przyległy set ubraniowy. Bielizna modelująca, jak sama nazwa wskazuje, ma modelować naszą sylwetkę, zachowując przy tym piękne kształty i uwydatnić to, co piękne. 

Bielizna modelująca
Bielizna modelująca

Bielizna modelująca i jej rodzaje


Tego typu garderoba jest dopasowana nie tylko do ciała kobiety, ale i do jej potrzeb. Bielizna modelująca to szeroka gama produktów, w której każda znajdzie coś dla siebie. Tuba to odcinany pod biustem bardzo krótki materiał w rodzaju obcisłej sukienki. Body wyglądem przypominają strój kąpielowy jednoczęściowy. Bielizna modelująca w postaci tuby i body ma za zadanie pięknie zarysować i wygładzić talię oraz zamaskować odstający brzuszek. Figi wyglądają jak majtki z wysokim stanem i wspaniale ukrywają brzuszek oraz podnoszą i uwydatniają pośladki. Bielizna modelująca to również biustonosze, które pięknie podnoszą biust i go eksponują.

Dowiedz się więcej na https://www.misterna.pl/bielizna-damska/bielizna-modelujaca.html