kancelaria prawna kredyty frankowe

Ceremonia ślubna jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nic więc dziwnego, że wiele par poszukuje specjalnego miejsca, aby „ich dzień” był wyjątkowy i zapamiętany na lata. Jeżeli szukasz przestrzennej i pięknej sali, koniecznie sprawdź wesele Szczyrk. Oferujemy szeroki wybór potraw z menu, które są przygotowywane przez najlepszych kucharzy w mieście. Naszym atutem jest również świetna obsługa kelnerska oraz ogromna sala taneczna, która idealnie sprawdza się podczas ślubnego przyjęcia.

Wesele w sercu Szczyrku

Województwo śląskie posiada wiele pięknych miejsc. Jednym z nich jest miejscowość Szczyrk, które idealnie nadaje się na zorganizowanie wesele Szczyrk. W naszym hotelu istnieje możliwość rezerwacji noclegu dla gości oraz śniadania w następnym dniu. Posiadamy specjalne pakiety weselne, a w naszej ofercie znajduje się kilka sal do wyboru.

Wesele szczyrk
Wesele szczyrk

Wesele szczyrk to gwarancja świetnej zabawy i niesamowitych wrażeń. Korzystając z naszej restauracji, masz pewność, że obsługa Twojego przyjęcia będzie na jak najwyższym poziomie. Kuchnie dostosowujemy pod życzenie Państwa młodych, a także na indywidualne życzenia gości. Posiadamy także przykładowe menu, które sprawdziły się już na wielu weselach.

Więcej o miejscowości Szczyrk

Jeżeli pragniesz urządzić swoje wesele szczyrk, dowiedz się więcej o naszym mieście. Zlokalizowane jest na południu Polski w województwie śląskim. Miejscowość posiada kilka pięknych szlaków turystycznych oraz stoki narciarskie. W samym sercu miasta znajduje się parę obiektów godnych uwagi.

Dowiedz się więcej na https://www.dworekgoralski.pl/wesela/wesele-w-beskidach