Sklep z butami skórzanymi

W dzisiejszych czasach produkcja odzież i obuwia zmieniła się na globalną. Potrzeby producenta często stawiane są ponad potrzeby konsumenta. Efektami tego typu procesów mogą być na przykład spadek jakości produktu przy tej samej lub czasem wyższej cenie. Sklep z butami skórzanymi to polski producent obuwia, który komfort klienta stawia na najwyższym poziomie. 

Nadzorowana produkcja 

Jednym z podstawowym błędów naszej konkurencji jest to, że nie dość, że często obuwie sprzedawane jest jako skórzane, to jeszcze jest importowane z tańszych masowych produkcji. Takie produkcje są po prostu maszynowe i niedokładne. Sklep ze skórzanymi butami to miejsce z porządnym zapleczem produkcyjnym. Obuwie jest przede wszystkim wykonywane ręcznie, co pozwala zminimalizować ryzyko jakichkolwiek niedoskonałości w bucie. Dodatkowo, polski producent obuwia to nie są tylko puste słowa, obuwie sprzedawane w sklep z butami skórzanymi jest produkowane tylko i wyłącznie w Polsce i z polskich surowców. Posiadamy wszystkie wymagane i ponadto dodatkowe certyfikaty. 

Sklep z butami skórzanymi

Co jeszcze wyróżnia sklep ze skórzanymi butami?

Podczas gdy inny producenci i sprzedawcy obuwia zabezpieczają siebie, my zabezpieczamy naszych klientów aby udowodnić swoją wiarygodność,  sklep z butami skórzanymi proponuje nie 2 czy 3 lata gwarancji na produkt, ale aż 4 lata gwarancji na buty. Jest to dwukrotnie dłuższa gwarancja od tej standardowej, zwykle proponowanej na rynku. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy w 100% pewni swojej oferty i wierzymy, że dając gwarancję możemy to udowodnić. Sprawdź https://kacperglobal.pl/