Modne bluzki plus size

Każdy, niezależnie od noszonego rozmiaru chce wyglądać dobrze. Dlatego dobieramy ubrania do swojej sylwetki, typu urody i okazji. Decydując się na modne bluzki plus size warto zwrócić uwagę na ich dekolt, który może stanowić kluczowy element naszej stylizacji.

Modne bluzki plus size

Dekolt w serek

Zwany również dekoltem w szpic, w literkę V lub szpic. Sprawia on, że sylwetka wydaje się wydłużona, a szyja i buzia wyeksponowana. Modne bluzki plus size wcale nie muszą mieć głębokiego wycięcia wystarczy, że będzie ono wyraźnie zaznaczone, a pomoże też ładnie wyeksponować biust. Ten rodzaj dekoltu pasuje praktycznie do wszystkich rodzajów figur – klepsydry, jabłka, gruszki. Doskonale sprawdzi się Paniom zarówno z szerokimi ramionami, jak i tymi wąskimi. Alternatywną wersją klasycznego dekoltu w serek jest dekolt kopertowy, zwany również “na zakładkę”. W nim dwie poły materiału nakładają się na siebie tworząc ostre zakończenie.

Dekolt łódka

Modne bluzki plus size zazwyczaj nie mają tego typu dekoltu, ponieważ podkreśla on górne partie ciała i może je optycznie powiększać. Pozioma linia dekoltu, mimo że poprowadzona po łuku może sprawić, że zarówno ramiona, jak i biust będą wydawały się obszerniejsze. Ten typ bluzek doskonale sprawdzi się u Pań, które mają szerokie biodra, lub bardzo wyrównane proporcje sylwetki. Alternatywą dla łódki jest tzw. dekolt woda. Również jest to poziome wykończenie bluzki, ale bardziej dynamiczne wizualnie. Posiada ono kilka marszczeń luźnego materiału , które dają efekt przypominający falującą wodę. Dekolt ten nie powiększa ramion, ale może uwydatniać obszar biustu.

Dowiedz się więcej: https://sandrabluzki.pl/kategoria-produktu/katalog-produktow/bluzka-dlugi-rekaw/