Jaki fason wybrać

Możliwości kroju i fasonu kurtki wiosenne jest bardzo wiele, ale na którą się zdecydować? Są one niezastąpione w chłodne dni, jednak nie potrzeba nam już zbyt grubych zimowych kurtek. Warto wybrać się na przegląd szaf sklepowych, aby zdecydować co jest dla nas najbardziej odpowiednie. Popularne i eleganckie tej wiosny są płaszcze wiosenne o pięknym kroju podkreślającym sylwetkę.

kurtki wiosenne

Kurtka na każdą pogodę

Najlepszym rozwiązaniem kiedy nie chcemy mieć kilku kurtek, które mielibyśmy nosić na różną pogodę jest wybranie kurtki wiosenne ze wstawkami. Odpinany kaptur, rękawy z możliwością podwijania, dwustronny tryb, gdzie jednastrona jest wodoodporana, a druga strona może być nawet jeansowa lub z możliwością dopinania części, która przekształca kurtkę w płaszcze wiosenne. Jak widać istnieje wiele możliwości wstawek. Jest to wielkie ułatwienie, ale problematycznym może okazać się aplikowanie wstawek w kurtkę.

płaszcze wiosenne

Najmodniejsze kolory

Chociaż wiadomo, że mamy ogromną dowolność kolorystyczną to kobiety częściej sięgają po kurtki wiosenne w kolorach nude lub czarnych. Tej wiosny warto zaszaleć w kolorach i wybrać czerwoną skóropodobną kurteczkę, do której będą pasowały różne warianty kolorystyczne. Płaszcze wiosenne częściej mają kolory cieliste, brązy czy szarości i czernie. Jednak również można poszaleć i zaopatrzyć się w zielony płaszczyk, który również będzie dobrze wyglądał w różnych wariantach kolorystycznych. Każdy z nas ma swój własny pomysł na siebie więc nie warto zamykać się na ustalone zasady, a może zapoczątkujesz nowy trend modowy. Zobacz https://goodlookin.pl/pol_m_Kobieta_Kurtki-i-plaszcze-wiosenne-165.html