Dresy damskie, komplety dresowe

Pośrednik w sprzedaży - za czy przeciw

Krótka historia dresów

Dresy przez wiele lat były przeznaczone do sportu. Emil Camuset był twórcą spodni z tej kategorii, których używali atleci. Dresy stały się popularne w latach 60, gdy była moda na zdrowie i sport – wtedy na rynku zaczęły pojawiać się dresy damskie, komplety dresowe.

Dresy w Polsce

Wiesław Korecki w latach 90 stworzył dresy, które cieszyły się popularnością w Polsce. Dresy damskie, komplety dresowe zaczęły być obecne na Miss Polonia – już wtedy były oznaką luksusu, zwłaszcza gdy na rynku pojawiły się firmy takie jak nike czy adidas. Wtedy kupowano podróbki i zamienniki, które były również w ofercie jako dresy damskie, komplety dresowe.
Gdy była popularność na znane marki, Polacy wtedy nie patrzyli na jakość dresów, bo liczyło się logo marki. Z biegiem lat, zaczęło się to zmieniać. Dresy stały się nie tylko strojem na siłownie, ale również codziennym elementem garderoby.

dresy damskie

Moda na dresy zapoczątkowana przez gwiazdy

Moda na dresy została zapoczątkowana przez gwiazdy, głownie z Hollywood. W roku 2003 była popularna Paris Hilton, która często nosiła dresy damskie i komplety dresowe, które miały różne fasony i kolory.

W tamtym czasie zaprzestano utożsamiać dresy tylko ze sportem czy ćwiczeniami. Kobiety zaczęły używać dresy damskie, komplety dresowe jako strój codzienny. Strój sportowy był nie tylko wygodny, ale również modny, moda ta trwa do dziś.
Teraz w ofercie jest dużo ofert dresów męskich, jak i dresy damskie, komplety dresowe. Noszenie takiego ubioru jest popularnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wygodę oraz modny wygląd.