Buty Filippo na każde nogi!

Buty Filippo zasłynęły na rynku wspaniałą jakością i wygodą – ilość zadowolonych klientów tej marki wydaje się nie mieć granic. Jednymi z najbardziej pożądanych artykułów w ofercie są półbuty Filippo i Filippo klapki, a to nie wszystko, co można znaleźć w asortymencie.

Buty Filippo na każde nogi!

Jak dopasować rozmiar, kupując buty Filippo?

Aby poprawnie dobrać rozmiar butów, niezbędne będzie zmierzenie swojej stopy. Do tego celu zaleca się użycie metra krawieckiego, a nawet zwykłej linijki. Następnie, uzyskany wynik wystarczy porównać z tabelą rozmiarów dostępną na stronie, na której zamierzamy zamówić buty Filippo. Warto również pamiętać, że długość stopy najlepiej mierzyć po południu, a nie tuż po śniadaniu. Powód jest prosty – pomiar wykonany rano może się różnić od tego późniejszego, ze względu na to, że podczas snu nasze stopy nie są narażone na żadne obciążenie i są nieco mniejsze.  

Jeśli, mimo pomiarów, wciąż nie posiadamy pewności dotyczącej rozmiaru, najbezpieczniej wziąć rozmiar większy – nikt nie lubi chodzić w zbyt ciasnych butach. Nie ma żadnych wątpliwości, że prawidłowy dobór rozmiaru to jeden z ważniejszych czynników podczas składania zamówienia. Taką praktykę zalecamy niezależnie od rodzaju zamawianego obuwia, zarówno kupując półbuty Filippo, jak i Filippo klapki. Możemy wtedy zagwarantować, że zamówione buty Filippo będą stanowiły świetnego kompana codziennych przechadzek.

O czym pamiętać kupując buty?

Kupując buty Filippo, wcale nie trzeba kierować się modą! Powinniśmy sugerować się własnym poczuciem gustu, estetyki, a przede wszystkim wygody. Najważniejsze jest to, jak my czujemy się we własnych butach. Obuwie należy dobrać pod kątem pogody – Filippo klapki najlepiej sprawdzą się w ciepłe, słoneczne dni, a Filippo półbuty  znajdą świetne zastosowanie podczas wielu innych okazji, w zależności od ich ocieplenia. Wyglądają klasycznie, a do tego bardzo dobrze leżą na nogach, nie męcząc stopy i nie wywołując jej przegrzania.Sprawdź całą ofertę butów Filippo na  https://footwear24.pl/buty-filippo-m-42.html