Laserowe usuwanie blizn Kraków

Przeciwwskazania do zabieg usuwania blizn laserem kraków

Wiele osób, które posiadają na swoim ciele stałe zmiany w postaci blizn, chciałoby się ich pozbyć, ponieważ są one dla nich źródłem wstydu. W takim wypadku idealnym rozwiązaniem jest laserowe usuwanie blizn kraków. Niestety bywa, że niektóre osoby nie kwalifikują się do takiego zabiegu przez pewne przeciwwskazania. Kobiety w ciąży i karmiące piersią na pewno będą musiały zrezygnować. Poważną przeszkodą jest zażywanie sterydów, antybiotyków oraz leków przeciwzakrzepowych. Jeżeli chorujesz na nowotwór, atopowe zapalenie skóry, łuszczycę i inne poważne choroby skóry, również musisz odwołać wizytę. 

Laserowe usuwanie blizn Kraków

Pielęgnacja skóry po laserowe leczenie blizn kraków

Należy mieć świadomość tego, że laser ingeruje głęboko w skórę, przedostając się aż do skóry właściwej. Takie oddziaływanie zawsze wiąże się z pewnymi skutkami ubocznymi. Może wystąpić między innymi: pieczenie skóry, zaczerwienienie, opuchlizna, czy delikatna wysypka, która z kolei powinna zniknąć sama w przeciągu paru dni. Dlatego należy wdrożyć odpowiednią pielęgnację. Przede wszystkim, skórę należy odpowiednio nawilżać lekkimi kremami nawilżającymi. Trzeba pamiętać również o nawadnianiu organizmu, bo dzięki wodzie skóra szybciej się regeneruje. 

Usuwanie rozstępów laserem kraków

Nie tylko kobiety dotyka problemem rozstępów. Mężczyźni również się z nimi spotykają. Z pomocą przychodzi usuwanie rozstępów laserem kraków. Jest to bardzo skuteczny zabieg i polecany przez klientów. Zobacz https://laser-frakcyjny-krakow.pl/usuwanie-rozstepow/