Jak urządzić pensjonat?

Zamieszkuję wspólnie z mężem i dziećmi w mniejszej, górskiej wioski. Piękna okolica, przyroda, cisza również spokój to naczelne cechy polskiej osady. Jednak w niedalekiej okolicy istnieje wiele atrakcji turystycznych. Jest podobnie, jak to na ogół w górach bywa, sporo wyciągów narciarskich. Biorąc to wszystko pod notatkę zdecydowaliśmy z mężem otworzyć drobny pensjonat. Mieliśmy nieco wolnych środków walutowych, zbudowaliśmy zatem estetyczny, nowy obiekt. I teraz została sprawa jego zorganizowania. Pragnęliśmy by był dobry jakościowo, typem nawiązujący do okolicy. Żeby czuło się w nim klimat gór. Na nieszczęście architekt wnętrz to nie jest nasza mocna strona. Nikt z nas nie ma wyobraźni przestrzennej. Bez wątpliwości poszukiwaliśmy muzy w podobny sposób w internecie jak i w rozmaitych katalogach. Wstąpiliśmy podobnie moc obiektów . Ale to cały czas nie było to co pragnęlibyśmy uzyskać. W dużej ilości przypadków były to zwyczajnie izby do wynajęcia. Nam chodziło o cokolwiek więcej. Tu zdołał nam wesprzeć jedynie właściwy architekt wnętrz.

Nawiązaliśmy wtedy wypatrywania tego rodzaju profesjonalisty. Na szczęście większość z nich na osobistych stronach internetowych, wizualizuje zdjęcia z wypełnionych realizacji. Dzięki temu człowiek wie czego jest w stanie się spodziewać. Wybraliśmy jedną, niesłychanie młodą Panią architekt. Trochę się zastanawialiśmy, iż przez wzgląd na swój młody wiek, nie pozna naszych potrzeb, ale okazało się, że istniejemy w błędzie. Zajechała, zobaczyła dodatkowo zaczęliśmy prowadzić dialog. Istotnie to Ona zadawała pytania. Po owej wizycie wezwała nas o kilka dni na refleksję nad koncepcją. Trzy dni od tego czasu przyjechała ponownie dodatkowo przywiozła początkowe wizualizacje.

architekt wnętrz

Były faktycznie kapitalne. W szczególności jedna doszła nam do gustu. Była bardzo prosta a jednakże precyzyjnie odtwarzała to co pragnęliśmy posiadać. W najbliższym okresie skład podchodzi do pracy w naszym hoteliku. Będzie super oraz klimatycznie.

źródło: mur-beton.com