Bouw bim

Bouw bim to narzędzia, poprawiające efektywność pracy i dokumentacji projektowej. Model bim umożliwia utworzenie modelu 3D projektowanego przez nas budynku i naniesienie na niego projektu okien, drzwi, czy ścian. Umożliwia to przeprowadzenie swego rodzaju symulacji, jak będzie prezentował się budynek, na co trzeba zwrócić uwagę, aby nie niszczał tak szybko i tym podobne. Bouw bim jest przede wszystkim używany w branży architektoniczno budowlanej.

W czym lepszy jest bouw bim od tradycyjnego szacowania?

Narzędzia, oferowane przez technologię bouw bim pomagają uniknąć około 60 procent błędów już podczas wdrażania inwestycji i kolejnych 60 procent w trakcie realizacji projektu. Zmniejsza to ilość kosztów, zarówno na etapie budowy, jak i już podczas użytkowania, dzięki wizualizacjom ewentualnych zniszczeń i zapobieganiu im. Bouw bim jest powszechnie używana przez firmy budowlane i architektoniczne na całym świecie.

bouw bim

Czy w Polsce korzysta się z technologii bim?

Około 60 procent polskich firm architektoniczno budowlanych przyznaje się do korzystania z bouw bim. Ciekawe są też dane demograficzne, które pokazują, że z owej technologii znacznie chętniej korzystają młodzi ludzie. Około 60 procent architektów, którzy dopiero zaczynają pracę w zawodzie, korzysta z bouw bim, podczas gdy spośród osób starszych stażem zawodowym, do korzystania z bouw bim przyznaje się tylko 10 procent. Jest to innowacyjna technologia, która stanowi swego rodzaju przełom w dziedzinie architektury i budownictwa.

Dowiedz się więcej na temat bouw bim tutaj – https://bimup.tech/nl/opsporen-van-clashes/!