Wolnostojąca stacja do dezynfekcji rąk

Wolnostojąca stacja do dezynfekcji rąk – czym jest?

Wolnostojąca stacja do dezynfekcji rąk jest niezastąpiona w dzisiejszych czasach. Jej specyfika i budowa pozwala na zastosowanie jej w miejscach publicznych, gdzie jest dużo osób. Wolnostojąca stacja do dezynfekcji rąk jest dobrze widoczna, dzięki czemu nikt nie powinien zapomnieć o tym, żeby z niej skorzystać. Dodatkowo czas podania środka dezynfekcyjnego jest bardzo krótki, dzięki czemu wolnostojąca stacja do dezynfekcji rąk nie spowoduje szczególnego zatrzymywania się przy niej ludzi dezynfekujących ręce, więc może być umieszczana na przykład przy drzwiach, u wejścia do budynku. 

Wolnostojąca stacja do dezynfekcji rąk

Wolnostojąca stacja do dezynfekcji rąk – inne cechy produktu

Urządzenie to cechuje się prostotą i szybkością działania. Wystarczy podłożyć rękę pod czujnik, a maszyna wyda dawkę płynu. Nie trzeba w niej nic naciskać, ani jej dotykać – co jest bardzo istotnym atutem, ponieważ bezdotykowa obsługa zmniejsza prawdopodobieństwo przenoszenia bakterii i wirusów. Dodatkowo, jeden litr płynu wystarcza (w zależności od modelu maszyny) na około 2000 dawek. Dzięki automatycznemu systemowi, nie trzeba ciągle uzupełniać płynów, co skutkuje dużą oszczędnością pieniędzy i czasu. 

Wolnostojąca stacja do dezynfekcji rąk występuje w wielu kształtach i kolorach. Tak naprawdę wszystko zależy od potrzeb i gustu kupującego. Maszyny te umieszczane są w wielu, różnych miejscach – w szpitalach, biurach, szkołach, restauracjach, miejscach wypoczynku, urzędach. Dlatego ważne jest, aby wpasowały się w dane miejsce. Więcej https://meditiser.com/