Hupercyna

Hupercyna to suplement pochodzenia roślinnego o wielu pozytywnych właściwościach. Przede wszystkim wspiera pracę mózgu, a więc wpływa na pamięć i skupienie. W tym wpisie dowiesz się wszystkiego na temat hupercyna!

Co to jest hupercyna i jaką ma historię?

Hupercyna jest lekiem należącym do rodziny leków zwanych opioidami. Nie jest opiatem, ale ma działanie narkotyczne na organizm. Lek podaje się przede wszystkim w przypadku bólu pooperacyjnego, chociaż można go również stosować w przypadku silnego bólu przewlekłego. Hupercyna została zsyntetyzowana w 1939 roku i wprowadzona do praktyki lekarskiej w 1947 roku. Początkowo była stosowana do łagodzenia bólu pooperacyjnego, później zaczęła być szerzej przepisywana jako środek przeciwbólowy w bólu przewlekłym i ostrym o nasileniu umiarkowanym do ciężkiego.
hupercyna

Korzyści i skutki uboczne hupercyny

Hupercyna znana jest już od czasów archaicznych. Używano ją na Dalekim Wschodzie. Ma pochodzenie roślinne, dzięki czemu skutków ubocznych jest mniej. Tak jak jednak każdy suplement nie powinna zastępować bogatej i zróżnicowanej diety. Hupercyna wywiera korzystny wpływ na układ nerwowy, regulując go. Wspiera także funkcje poznawcze mózgu oraz pamięć. Jest więc środkiem na poprawę pamięci. Środek ten polecany jest dla osób pracujących umysłowo i uczących się. Jeżeli podejrzewasz wystąpienie skutków ubocznych z powodu hupercyny, zgłoś się na wizytę do lekarza.

Dowiedz się więcej na temat hupercyny na stronie interentowej https://profi-suple.net/!