Montaż system kontroli dostępu Roger

Ogólna koncepcja systemu Roger

Podstawowym elementem montaż system kontroli dostępu Roger jest strefowy kontroler dostępu. Kontroler ma za zadanie (w oparciu o własne zasoby sprzętowe) obsługiwać jednakowo 2 przejścia dwustronne. Pozwala na to połączenie modułów zewnętrznych. Montaż system kontroli dostępu Roger pozwala nadzorować aż 16 przejść dwustronnych. Moduły rozszerzeń muszą być dołączone do kontrolera za pośrednictwem pasujących magistrali np. RS485. Magistrala pomaga tworzyć strukturę gwiazdy. Dzięki temu montaż system kontroli dostępu Roger jest szybki i mniej skomplikowany. Urządzenie może również współpracować z urządzeniami połączonymi z siecią komputerową, niestety w tym przypadku konieczne jest zastosowanie dodatkowej wtyczki, których pełni rolę połączenia komunikacyjnego.

Przesyłanie ustawień do kontrolerów przy montaż system kontroli dostępu Roger nie spowalnia pracy systemu. Czas przesyłania wynosi maksymalnie jedną minutę na każdy tysiąc aktywnych użytkowników. Po zakończeniu przesyłania konkretnych danych system jest w stanie przełączyć się automatycznie na zbieranie nowych.

 

Montaż system kontroli dostępu Roger

 

Bezpieczeństwo systemów kontroli dostępu Roger

Każdy montaż system kontroli dostępu Roger oferuje wysoki, wieloetapowy system bezpieczeństwa. Składa się na niego przede wszystkim:

  • zastosowanie kart standardu z programowalnym numerem zapisanym w zaszyfrowanym systemie,
  • obsługa profesjonalnych kart, które mają za zadanie nadzorować bezpieczeństwo systemu,
  • złożony tryby logowania.

Więcej na https://accesscontrol.pl/ !

Dodaj komentarz