Stomatolog Iwona Hawryluk

Iwona Hawryluk posiada szesnastoletnie doświadczenie w branży stomatologicznej. Z jej usług skorzystało ponad 4 500 zadowolonych Pacjentów. Wyleczyła ponad 10 000 zębów, za co od ośmiu lat otrzymuje wyróżnienia. Iwona Hawryluk wie, że zęby są wizytówką człowieka i pomaga swoim Pacjentom o nie zadbać. Zdrowe zęby są warunkiem dobrego samopoczucia, pewności siebie i kondycji naszego organizmu. Każda niedoleczona choroba zębów może prowadzić do groźnych konsekwencji, takich jak: bakteryjne zapalenie gardła, bądź migdałków oraz stanów zapalnych górnych dróg oddechowych. 

Iwona Hawryluk

Czemu warto skorzystać z usług Iwona Hawryluk?

W nieleczonych zębach rozwijają się wirusy i bakterie, które stanowią zagrożenie dla naszego organizmu. Stomatolog Iwona Hawryluk kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo swoich Pacjentów. Zwraca uwagę na procesy sterylizacji i dezynfekcji. W gabinecie używane są wysoko stężone płyny dezynfekcyjne, nowoczesne myjki ultradźwiękowe i autoklawy najnowszej generacji. Sam personel przestrzega zasad i planów higieny zatwierdzonych przez Państwową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną.

Profesjonalne podejście do Pacjenta

Iwona Hawryluk zawdzięcza swoje doświadczenie wielu specjalistom z kraju i zza granicy. Uczestniczy w kursach, szkoleniach i licznych kongresach stomatologicznych, dzięki czemu na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje. Pracuje jedynie na najlepszych jakościowo materiałach i sprzętach stomatologicznych. To, co ją motywuje, to uśmiech i zadowolenie Pacjenta po skończonym leczeniu. Zobacz więcej na: https://dental-elegance.pl/