Cena komory hiperbarycznej

Inwestycje w sprzęty medyczne stają się coraz bardziej popularne. Chcemy mieć zdrowie na wyciągnięcie ręki. Niestety nie możemy pozwolić sobie na zakup wszystkich akcesoriów do wszystkich zabiegów, które byłyby nam potrzebne, ponieważ profesjonalne sprzęty medyczne potrafią być niezwykle drogie. Jako przykład może być użyta cena komory hiperbarycznej. Ile kosztuje i dlaczego jest tak droga?

Cena komory hiperbarycznej

Cena komory hiperbarycznej– za co płacimy?

W komorze hiperbarycznej dochodzi do terapii tlenowej. W szczelnie zamkniętym “pomieszczeniu”-komorze, oddychamy czystym tlenem, który pobudza nasze komórki w całym ciele do rozwoju, wzrostu i odnowy. Dzięki niej możemy wyleczyć wiele różnych chorób i schorzeń, między innymi cukrzycę niedosłuch, migrenę. Pomaga też przy chorobach neurologicznych, jak ADHD czy autyzm. Przyspiesza proces gojenia ciężkich ran (na przykład po przeszczepowych) i  regeneracji po zatruciu gazem. A więc cena komory hiperbarycznej to większa gwarancja powrotu do zdrowia. 

Właściwa cena komory hiperbarycznej

Jeśli rzeczywiście chcemy zainwestować w komorę hiperbaryczną, to jest to inwestycja i to dużej sumy. Cena komory hiperbarycznej jest bardzo zróżnicowana, ponieważ możemy ją znaleźć w różnym stanie. W internecie można ją kupić nawet od 30 tysięcy złotych, ale tylko w wyjątkowych przypadkach. Średnia cena komory hiperbarycznej wynosi około 50 tysięcy złotych, a najwyższe sumy sięgają nawet 100 tysięcy. Dlatego chyba lepszym rozwiązaniem jest wykupienie terapii w gabinecie lub centrum medycznym. Ceny samego zabiegu zaczynają się od 150 złotych za jedną osobę. Zobacz więcej na: https://www.enpol-ltd.pl/pl/baza_wiedzy/ile_kosztuje_komora_hiperbaryczna_