Usprawnij zapakowanie albo rozładowanie towaru dzięki rampom mobilnym

Rampy mobilne to świetne wyjście, kiedy szybko należy załadować bądź przepakować bagaż, szczególnie z pułapu podłoża. Rampy te są nader solidne i pewne, dodatkowo pokryte są antypoślizgową siatką ze stali. Użycie tego rodzaju rampy znacznie zmniejsza trwanie roboty przy dodatkowym wzmożeniu wydajności.

rampy mobilne

Rampy mobilne stworzone są z profili stalowych, które zapewniają trwałość i wytrzymałość na przeciążenia. Rampa składa się z platformy wjazdowej regulowanej pompą hydrauliczną, która służy do dostosowywania wysokości. Po obu stronach umieszczone są łańcuchy z hakami, ażeby uprościć montowanie, np. do wozu, który musi być wyładowany. Na rynku można z łatwością odkryć przeżerane rampy mobilne, tak z opcją zakupu, jak i wynajmu. A tak przykładowo, rampy o ogromnym udźwigu do siedmiu ton, w każdym calu pasują do przeładunku oraz wypakowania aut ciężarowych. Nadmieniona wcześniej pompa hydrauliczna pozwala dostosować rampę do wielkości auta. Każda rampa posiada koła, przez co przy użyciu wózka widłowego może być przemieszczona w dowolne miejsce. Rampy mobilne mają wiele zalet i w dużym stopniu upraszczają robotę. Najważniejszą jak najbardziej jest jej mobilność, rozładunek nadaje się do tego aby odbywać się we wszelkim miejscu. Manualne bezproblemowe starowanie pozwala na funkcjonalną robotę nawet jednej jednostki, bez martwienia się o różnice poziomów. Kompletny cykl pracy przebiega ekspresowo oraz bez zbytecznych problemów. No i niewątpliwie zaoszczędzony czas i kapitał. Prowadzący wózka widłowego zdoła sam postawić rampę oraz wypakować albo załadować samochód ciężarowy, co znacznie obniża koszty wynikające z zatrudniania większej liczby kadr. Wartość zakupu takiej rampy jest w stanie zwrócić po pół roku.

Każdy właściciel jednostki dostawczej powinien pomyśleć o nabyciu rampy mobilnej. Wszędzie, gdzie funkcjonuje wózek widłowy, bezsprzecznie rampa zdobędzie swoje zastosowanie.