Piękno natury pośród miejsc Polskch

Dolina Baryczy zalicza się do najładniejszych parków krajobrazowych w polskim państwie. Większość ogrodu zlokalizowana jest w województwie dolnośląskim, zahaczając również o wielkopolskę. To unikatowe miejsce, w którym osoba jest w stanie istnieć tak blisko przyrody, spotykając się z jej pięknem również dzikością. Zawiera się tu najogromniejszy w Polsce rezerwat ornitologiczny „Stawy Milickie” dodatkowo kilka innych rezerwatów natury. Jest to idealne miejsce docelowe dla włóczykijów, zarówno tych lubujących ciszę i turystykę w odmianie slow, jak i preferujących aktywne spędzanie czasu.

Szlaki piesze, kajakowe, konne i rowerowe – to w tej okolicy: w scenerii ślicznej natury, unikatowej architektury- zabudowań z rudy darniowej, oraz na terenie sędziwych alei dębowych.
Jeśli chodzi o propozycję dla turystów, jakich celem jest Dolina Baryczy agroturystyka cudownie wpisuje się w klimat tego regionu. Rekreacja w osaczeniu przyrody a także przy akompaniamencie niesłychanych nigdzie indziej eksponentów fauny, przyciąga co roku tłumy podróżników. Jeżeli zainteresowała cię ta śliczna plus romantyczna kraina, jaką jest Dolina Baryczy noclegi na każdego czekają- standard europejski w ogarnięciu pięknych zabytków z XVIII i XIX wieku.

dolina baryczy restauracja

Hotele agroturystyczne podają miejscowe, krzepkie produkty- owoce leśne, grzyby również miód. A dla pożądających wybitniej wyrafinowanych smaków w powyższym magicznym miejscu, jakim jest Dolina Baryczy restauracja zapewni prawdziwą biesiadę dla podniebienia, oczywiście również w oparciu o zasobne dary tej ziemi. Dolina Baryczy to cudowna podwalina wypadowa dla pieszych czy rowerowych podróży o wielorakim szczeblu trudności i dodatkowo trend destynacji dla przyrodników, ornitologów lub fotografików. Mniejsza o to, czy nie umiesz spocząć w położeniu, czy na odwrót- wielbisz zaszyć się wśród zieleni oraz obserwować urok natury- Dolina Baryczy to lokalizacja imponujące na odpoczynek.
Źródło: Kwatera Niezgoda