O tym, dzięki czemu romantyczne marzenia nastolatków o ślubie stają się realnością

Nastąpił finalnie wielki dzień. Czas niesłychanie szczególny dla mnie i mojej dziewczyny, a liczę na to, że za kilka godzin, mojej małżonki.
Znamy się z Basią od podstawówki i jak to nasze matki stwierdziły jednogłośnie, od pierwszego dnia mieliśmy się ku sobie.

transport osób gliwice

Z tego co nam powiadały, ogromnie silnie by się zdziwiły, jeśliby naprawdę nie skończyło się to przed ołtarzem. Nasze wesele planowaliśmy już praktycznie od czasów szkoły średniej. Bezsprzecznie nie pragnęliśmy, aby był schematyczny. Odchodził ksiądz wraz ze zwykłym przytupem weselnym. Pożądaliśmy czegoś innego, czegoś, co nasi bliscy zapamiętają na bardzo długo.
Wpadliśmy wtenczas na pomysł, aby nasze wesele zostało zorganizowane w schronisku górskim nad Morskim Okiem. Wynajmiemy na dwa dni pełne schronisko, przywieziemy każdego z gości oraz w takich nietypowych okolicznościach weźmiemy ślub.Gdy byliśmy nastolatkami, było to dla nas frajdą i rzeczą niemożliwą, jednak kiedy nadszedł czas urządzania faktycznego ślubu, Basia wspomniała o naszym infantylnej fantazji. Trochę nad tym się zastanowiliśmy i w sumie jest możliwość tego dokonać. Ja mam bliskich w Gliwicach, a moja ukochana w Katowicach. Musimy zaaranżować ich przywiezienie. Jak postanowiliśmy, tak uczyniliśmy.Ja zadzwoniłem do schroniska, z początku w telefonie nastała martwa cisza, a po niej zwrócił się menedżer i odpowiedział, że w zasadzie można to zrobić. Wtedy ukochana wypatrywała w ogłoszeniach przewóz osób katowice. Gdy nadszedł dzień słubu, oczekiwaliśmy na parkingu pod drogą do schroniska, nadjechały dwa busiki, pierwszy z tekstem ślubny transport osób katowice, i inny analogicznie ślubny transport osób gliwice. Przybyli goście zostali poproszeni o wejście do bryczek konnych i zostali zwiezieni prosto do schroniska.

Podobnie jak postanowiliśmy, gdy byliśmy dziećmi, nasze wesele wszyscy goście zapisali w pamięci na bardzo długo. Relacje z tego wydarzenia na długi czas stały się przedmiotem kluczowym familijnych zjazdów.