Jak sprawić, by zaręczyny były niezapomniane?

pierścionek ze złota

Kiedy mężczyzna i kobieta są ze sobą w związku już przez jakiś czas przychodzi moment na zrobienie kolejnego kroku, jakim są zaręczyny. Niestety nie zawsze wygląda on tak dobrze jak na filmach. Jednak warto się starać, aby był on niezapomniany. Para będzie mogła go wspominać dużo później, a dzieci i wnuczęta zostaną uraczone wspaniałą historią.

Swoje pierwsze kroki mężczyzna kieruje do sklepu z biżuterią. Skrzętnie poszukuje pierścionka, który zadowoli wybrankę jego serca. Wśród bogatego wyboru kruszców pojawiają się pierścionki zaręczynowe z białego złota, ze srebra, z diamentami, brylantami, szafirami. Niewprawionego poszukiwacza mogą przyprawić o zawrót głowy. Jednak żaden mężczyzna nie podda się łatwo. Na pewno każdy chce, aby jego ukochana zapamiętała ten dzień na zawsze, ale także, aby pierścionek był trwały i przetrwał długie lata, pozostając piękną pamiątką. Na szczęście w sklepach czekają miłe panie ekspedientki, które chętnie służą poradą. Pomagają wybrać zarówno wygląd pierścionka jak i rozmiar. Doradzają, jak sprytnie zbadać obwód palca ukochanej, by przypadkiem nie zaczęła nic podejrzewać. W ten sposób wspólnie dobierają idealny pierścionek, który spodoba się wybrance i będzie pasować na jej dłoń.

Ostatnim krokiem jest już tylko obdarowanie ukochanej. W tym celu mężczyzna najlepiej powinien przygotować sobie przemowę i kwiaty Niemniej ważna jest sceneria. Jednak tu wszystko zależy od preferencji kobiety. Jeśli uwielbia w góry, może warto zabrać ją na wycieczkę i świadczyć się na szczycie. A może jest bardziej typem domatora? Wtedy zabieranie jej w wymyślne miejsca może wzbudzić podejrzenia, więc ładnie podane śniadanie powinno w zupełności wystarczyć. Gdy wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, czas przejść do działania. Jedyne na co można liczyć to, że odpowiedź ukochanej będzie twierdząca.