Jak zrobić męski striptiz?


Jest to nie lada zadanie dla poniektórych panów. Inni marzą o takiej ewentualności, tymczasem posiadają problem ze odszukaniem dziewczyny, jaka takim występem byłaby zaciekawiona. Jeszcze inni panowie są otwarci do dokonania striptizu, ale jedynie wtedy, jak na zupełny spektakl mogłaby patrzeć ich stała partnerka. Są podobnie i tacy panowie, którzy zawodowo balują dla niewiast.
Męski striptiz w domowych warunkach wskazane jest poczynić niewieście dopiero po paru próbach wykonanych bez obserwatorów. Wolno wzorować się na filmach instruktażowych wynalezionych w necie. Można również wzorować się na niektórych obrazach filmowych. Istnieją też szkoły, które nauczają mężczyzn wykonywania fachowych popisów striptizerskich.
Jak dokonać striptiz w domu? Trzeba głównie niezbędnie zadbać o seksowny wygląd. Facet w żadnym wypadku nie będzie podniecająco wyglądał, jeżeli uczyni striptiz w majtkach, na których są napisy pokazujące istoty z kreskówek. Niezbędnie podobnie trzeba zdjąć z takiej okazji skarpety a także przepocone podkoszulki. Zachwycającą garderobą będzie koszula, w jakiej są ogromne ilości guzików – wówczas bezproblemowo będzie nam o jej ściąganie w seksowny sposób. Koszule z guzikami ściąga się ogromnie z większym natężeniem seksualnie niż T-shirty. Postaci, które czynią męski striptiz profesjonalnie utrzymują, że do kompletnej garderoby prawidłowo jest dołączyć jakiś rozbrajający bonus, taki jak na przykład pas czy też kapelusz, bądź szalik. Poza przyodzianiem, znaczące jest urządzenie pokoju, w jakim będzie odbywał się męski striptiz: niezbędne jest włączenie odpowiednich świateł (powinny być trochę przygaszone), a także włączenie sensualnej, intymnej muzyki. W trakcie robienia striptizu ważne jest prowadzenie należytego tempa: nie można obnażać się zbytnio szybko. Po ściąganiu każdej następującej części garderoby niezbędnie powinno się uczynić przerwę dla zdobycia lepszego efektu. Najistotniejszą kwestią przy wykonywaniu striptizu jest akceptacja siebie i własnego ciała. Mężczyzna, który nie traktuje się za atrakcyjnego nie będzie w żadnym wypadku sprawiał porządnego striptizu.
Źródło: www.sassyboys.com