Płyta falista z włóknocementu

płyta falista z włóknocementu

Szukasz pokrycia dachowego pasującego do różnych rodzajów budynków? Wypróbuj płyta falista z włóknocementu. Świetnie się sprawdzi na pokryciach dachowych domów w zabudowie jednorodzinnej, budynków gospodarstw rolnych oraz budynków użyteczności publicznej. 

Uniwersalne rozwiązanie

Zarówno przy konstrukcji nowych budowli, jak przy remontach starszych dachów, płyta falista z włóknocementu jest najlepszym wyborem. Została ona przystosowana tak, aby świetnie wypaść przy wymianie dachów starego typu, aż po te sięgające lat 60. Dopasowanie to wynika z dostępnej oferty kształtów, form i profili pasujących do starych konstrukcji, a sam proces wymiany powinien minąć bez problemów. Jej nawiązanie do tradycyjnych dachówek sprawia również, że nadaje się świetnie do dachów nowych budynków mieszkalnych. Na dodatek, daje gwarancję wysokiej jakości i wieloletniej funkcjonalności, dzięki jej niepalności i odporności na korozje. Oferta płyta falista z włóknocementu zawiera również specjalną odmianę do gospodarstw rolniczych. Naturalne właściwości włóknocementu pozwalają na stworzenie odpowiedniego mikroklimatu do składowania płodów rolnych i hodowli zwierząt, dzięki temu jest często stosowana na kurnikach, stajniach, magazynach zboża itp. Z kolei jeszcze inna płyta falista nadaje się doskonale do renowacji starych azbestowych dachów, a to wszystko dzięki jej wyłącznie ekologicznemu składowi, przyjazności dla środowiska i zdrowia ludzi. 

płyta falista z włóknocementu

Gwarancja dobrej jakości

Wybór płyta falista z włóknocementu to najlepszy sposób na poprawienie jakości i ekologiczności starego dachu bez poświęcania jego klasycznej estetyki. Oferta dostosowana do różnych potrzeb użytkowników sprawi, że każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.