Zabiegi laserowe

Żyjemy w czasach gdy kult ciała i dbania o własny wygląd jest jednym z codziennych obowiązków każdego z nas. Gabinety medycyny estetycznej oferują nam wiele różnych zabiegów pomagających uzyskać zadowalające efekty. Każdy z nas chciałby na długo zachować młodą, jędrną skórę; piękny owal twarzy; bez blizn i znamion.
Gabinetów kosmetycznych oferujących zabiegi laserowe Kraków ma pod dostatkiem.
Z pośród ich szerokiej oferty to właśnie zabiegi laserowe zasługują na szczególną uwagę. Jest to forma zabiegów szczególnie polecana dla osób, które nie chcą w sposób bardzo istotny ingerować w swoje ciało czy boją się chirurgii plastycznej.
	zabiegi laserowe kraków

Za pomocą lasera możemy pozbyć się niechcianego owłosienia. Ma to istotne znaczenie szczególnie dla kobiet, którym obowiązujące trendy nakazują pozbywać się owłosienia niemal z każdej części ciała. Chociaż zabieg ten zyskuje coraz większą popularność u mężczyzn, którzy chętnie usuwają niechciane włoski z delikatnych okolic szyi, klatki piersiowej czy pleców.
Za pomocą lasera zamykane są również naczynka. Jest to zbawienne w przypadku coraz większej grypy osób o wyjątkowo unaczynionej skórze.
Laser pomocny jest też przy usuwaniu nieudanego/ starego makijażu permanentnego czy tatuaży.

Niechciane blizny, przebarwienia czy rozstępy to również podle do popisu dla odpowiednio dobranych zabiegów laserowych.
W trakcie tych zabiegów wykorzystuje się energię w postaci skupionych wiązek światła, poprzez kontrolowane uszkodzenie skóry właściwej i naskórka, pobudzę się je do odnowy.
Naturalny proces gojenia zapewnia odnowioną i odmłodzoną skórę.
Zabiegi te wykonywane uznawane są za mało bolesne i poza wyjątkami przeprowadza się je bez znieczulenia. Jest to idealna opcja nawet dla osób o bardzo niskim progu bólu. Obszary skóry które zostały poddane działaniu lasera mogą być później zaczerwienione jednak znika to po kilku godzinach. Nie jest konieczna długotrwała rekonwalescencja ponieważ nawet zaczerwienienie można bez trudu ukryć pod makijażem. Nie ma więc potrzeby korzystania z L4 czy urlopu.

Dodaj komentarz